Back
Dołącz do nowoczesnej fabryki samochodów Tesla w Berlinie.

Dołącz do nowoczesnej fabryki samochodów Tesla w Berlinie.

Gigafactory Berlin-Brandenburg będzie najbardziej zaawansowana fabryka do produkcji samochodów elektrycznych na świecie. Rozpoczynając od produkcji Modelu Y w pierwszej kolejności, firma będzie tworzyć oryginalne projekty i konstrukcje na rynki światowe. 

Gigafactory będzie skupiać się na dostarczeniu produktów najwyższej jakości. Od najpotężniejszych systemow akumulatorów, a także wysokowydajnych napędów, po energoelektronikę. Nowy wymiar systemów i najbardziej wydajny warsztat, co przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa pojazdu. Dzięki naszemu lakierowi nowej generacji, który zapewnia głębię odcieni i złożoność, jakiej nigdy wcześniej nie widzieliśmy w samochodach produkowanych seryjnie, a także wysokiej jakości produktowi końcowemu, pojazdy światowej klasy zostaną dostarczone do naszego klienta.

“CV oraz list motywacyjny muszą zawierać wszystkie niezbędne informacje, pozwalające rekruterom na szybką analizę kompetencji kandydata.”

Radzi Kajetan Grobelny, specjalista ds rekrutacji z portalu WorkAD

Gigafactory Berlin-Brandenburg będzie idealnym miejscem pracy, w której pracownik na co dzień będzie się zmierzał z nowoczesnymi technologiami. Położona w gminie Grünheide i jej naturalnym otoczeniu, rozbudowana infrastruktura ścieżek rowerowych, dróg i autostrad, bezpośrednie połączenia kolejowe, a także w pobliżu nowego międzynarodowego lotniska BER zapewnią dogodny dojazd z pobliskiego tętniącego życiem Berlina, a także do szerszego regionu Niemiec i Europy.

Jeśli chcesz ubiegać się o pracę w fabryce samochodów przyszłości, aplikuj na stanowisko: https://www.tesla.com/de_de/gigafactory-berlin?redirect=no

Kajetan Grobelny
Kajetan Grobelny
I am passionate about the labor market and market mechanisms. I run a blog and I am a co-owner of the website www.workad.eu

Related Articles