Doświadczeni malarze poszukiwani do pracy w Stavanger

WorkAd Team
Ref. no.: a33db673a6, published: 03.02.2021
Stavanger, Norwegia
Expires
20.03.2021
Craftsmen
Permanent job

Adecco Bygg Stavanger ma duze zapotrzebowanie na malarzy. Dla odpowiednich kandydatow mozemy zaoferowac prace na bardzo dlugi okres czasu. Prace wykonujemy dla naszych klientow na roznych projektach w Rogaland, glownie w rejonie Stavanger / Sandnes. Jesli brzmi to interesujaco, nie wahaj sie z nami skontaktowac!

        Zadania:

  • Malowanie tradycyjne (pedzlem/walkiem) oraz malowanie za pomoca pistoletu natryskowego
  • Malowanie zewnetrzne elewacji
  • Przygotowanie powierzchni przed malowaniem

        Pozadane wymagania:

  • Minimum 3 lata doswiadczenia
  • Samodzielnosc i wydajnosc
  • Dobra znajomosc jezyka (norweski i/lub angielski)
  • Umiejetnosc pracy w zespole jak i samodzielnie
  • Prawo jazdy kategorii B oraz dysponowanie w?asnym samochodem

    Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zgodnie z umowa
  • Dlugoterminowa prace na korzystnych warunkach
  • Odziez robocza oraz niezbedne narzedzia
  • Stale zatrudnienie
  • Zroznicowane zadania w firmie ktora stale sie rozwija
  • Mozliwosc pracy dla wielu klientow

Na biezaco oceniamy kandydatow, dlatego nie czekaj ze z?ozeniem swojej aplikacji i CV. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Maksymilian Puchtel; 485 01 472, e-mail: maksymilian.puchtel@adecco.no

About company

WorkAd Team
Karenslyst Allé 4, 0278 Oslo, Norge

Ask about this offer

Kajetan Grobelny