Dziennikarz lokalnych wiadomości

Dziennikarz lokalnych wiadomości

WorkAd Team
Ref. no.: 368b85c7c7, published: 23.11.2021
DRAMMEN STASJON, Strømsø Torg, Drammen, Norwegia
Expires
23.12.2021
Office and Public Administration
Permanent job
Jesteśmy zespołem redakcyjnym myślącym przyszłościowo, o wielkich ambicjach i odwadze. Dostarczamy wiadomości 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i ustalamy agendę w regionie Drammen. Jako druga co do wielkości gazeta Amedia, jesteśmy wśród najlepszych lokalnych gazet w wersji cyfrowej.
 
Teraz szukamy więcej talentów, 4 innowacyjne osoby.
 
Szef frontu
Poszukujemy menedżera pierwszej linii na stałe stanowisko, który godzina po godzinie dba o to, aby nasze strony internetowe były trafne, w których wszystkie nowości i inicjatywy są ciekawie ukierunkowane. Jako front manager w systemie zmianowym jesteś również kierownikiem ds. reportaży i oczekuje się, że weźmiesz odpowiedzialność w imieniu gazety i zespołu, którym kierujesz.
 
Poszukujemy osoby, która:
Uwielbiam pracować tam, gdzie bije puls
Jesteś dobry w przeglądaniu wiadomości i krytykowaniu dobrych rzeczy
Ma doświadczenie w dziennikarstwie tabloidowym
Zwalczasz stres, tolerujesz wysokie tempo
Jesteś zaangażowany, pełen pomysłów i odwagi
Chcesz przewodzić innym i wydobywasz to, co najlepsze z dziennikarzy w pracy Jesteś zmotywowany pracą nad jasnymi celami i wykorzystaniem czytelników, aby jak najlepiej kierować każdą sprawę na froncie.
Jest silny zawodowo, dokonujesz dobrych wyborów
Jako front manager jesteś jednym z czterech w rotacji z pracownikami zarówno wieczornymi, jak i weekendowymi.
 
Front managerowie w Drammens Tidende to oddani managerowie średniego szczebla, z wielką pewnością siebie i wielką odpowiedzialnością.
 
Dziennikarz mediów społecznościowych
Na zupełnie nowe, stałe stanowisko poszukujemy dedykowanego dziennikarza mediów społecznościowych. Drammens Tidende jest dziś aktywny w kilku mediach społecznościowych i ma solidną bazę z 51 000 obserwujących na Facebooku i 10 000 obserwujących na Instagramie. Ale chcemy rozwijać się z nowymi treściami skierowanymi do młodych czytelników — na kilku platformach. Media społecznościowe są ważne w naszej pracy nad reputacją i jako arena rekrutacji nowych czytelników. Każdego dnia idziemy do pracy, aby ulepszyć Drammen i chcemy w większym stopniu rozpowszechniać przekaz w mediach społecznościowych. Dlatego teraz szukamy osoby, która może wznieść nas na nowe wyżyny w SoMe.
 
Poszukujemy osoby, która:
Sprawia, że ​​nasze dziennikarstwo błyszczy na innych platformach i w nieco inny sposób niż na dt.no.
Posiada doświadczenie w dedykowanej pracy w mediach społecznościowych z przeszłości
Jest kreatywny, zaangażowany i kreatywny
W dużej mierze jesteś w stanie samodzielnie zarządzać swoim dniem pracy, będąc jednocześnie pracowitym, wydajnym i zaangażowanym Umiejętność nowego i kreatywnego myślenia i nie boisz się próbować lub ponosić porażki
 
Ponieważ stanowisko zostało nowo utworzone, są tu możliwości kształtowania samej roli.
 
Nowy dziennikarz Drammen Tidene
Kilka obszarów w mieście ma dużą liczbę nowych mieszkańców Drammen, którzy nie dorastali jako czytelnicy lokalnych gazet. Obszar rozciąga się od Fjell, przez centrum Strømsø, Brakerøya i dalej na Lierstranda. Obecnie poszukujemy dziennikarza na roczny projekt. Dziennikarz stworzy ukierunkowane dziennikarstwo o tych obywatelach i dla nich, w celu pozyskania większej liczby subskrybentów. Projekt proponuje fizyczną obecność w miejskiej części Danvik-Austad-Fjell, gdzie chcemy mieć większy obszar kontaktu i gdzie jest mnóstwo potencjału dziennikarskiego.
 
Poszukujemy osoby, która:
Potraktuje to jako świetną okazję i fajne wyzwanie Jest pełna pomysłów i przemyślenia na temat tego, jak należy wykonać tę pracę i jakiego rodzaju dziennikarstwo można zrobić Lubi poznawać nowych ludzi, nawiązywać kontakty i budować zaufanie w środowiskach Ja Drammen, a w szczególności ww. dzielnice Korzysta swobodnie z jednym z języków (np. turecki, urdu lub polski)
 
Wspólne dla wszystkich stanowisk: Mając siedzibę centralnie na placu Strømsø, tuż przy dworcu kolejowym, oferujemy różnorodne zadania w redakcji z dobrą atmosferą, w jednym z najlepszych miast Norwegii. Z nami możesz pracować w silnym zespole i zawodowo środowisku, w którym otrzymujesz zarówno szkolenie, jak i odpowiedzialność. Oprócz młodego środowiska spodoba ci się fakt, że cała sieć Amedia nieustannie dzieli się między sobą wiedzą. Kandydaci ze środowisk imigracyjnych są zachęcani do aplikowania. Atutem jest przynależność lokalna i/lub chęć zamieszkania w obszarze objętym zasięgiem. Musisz mieć prawo jazdy.
 
Termin składania wniosków 6 grudnia 2021 r.
 
Drammens Tidende jest częścią Amedia.
 
Pytania można kierować do
- Redaktor wiadomości Janne Sundelius Braathen, tel. 984 59 384, jsb@dt.no
- Liderem Thore Alnes, tel. 974 77 717, thore.alnes@dt.no

About company

WorkAd Team
Kirchbergstrasse 20, 0287 Schaffhausen, Switzerland

Ask about this offer

Kajetan Grobelny
Kajetan Grobelny
94875416