Hydraulik z doświadczeniem poszukiwany w Szwajcarii

WorkAd Team
Ref. no.: 90ebb3e408, published: 26.10.2020
Oftringen, Szwajcaria
Expires
25.11.2020
Craftsmen
Permanent job

Klient to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie nowoczesnych usług personalnych w Szwajcarii. Firma jest obecnie pierwszym punktem kontaktu dla wielu wykonawców w przypadku braków kadrowych.
Jako niezależny w branży dostawca usług personalnych, obsługuje wiele firm odnoszących sukcesy we wszystkich obszarach gospodarki dzięki odpowiedniej, rzetelnej i dobrze wykwalifikowanej kadrze.

Hydraulik z doświadczeniem poszukiwany. Wymagania:

  • Wieloletnie doświadczenie jako hydraulik
  • Dokładny, niezawodny i niezależny sposób pracy
  • Umiejetność pracy zespołowej
  • Prawo jazdy kat. B E
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za montaż zgodnie z planami różnych instalacji grzewczych, ich uruchomienie i prace konserwacyjne.
  • Przeprowadzanie prac weryfikacyjnych
  • Ogólne prace w segmencie grzewczym
  • Instalacje grzewcze w nowych budynkach i remontowanych oraz prace serwisowe
  • Samodzielna praca jako instalator ogrzewania

Oferujemy:

  • Wsparcie kierownika projektu i osoby kontaktowej w Szwajcarii
  • Atrakcyjne zarobki wg szwajcarskiego taryfikatora
  • Mieszkanie i wsparcie przy aplikowaniu o pozwolenie na pobyt

Czy chciałbyś zmienić swoją karierę i wzbogacić ją o nowe doświadczenia? Czekamy na Twoje CV!

About company

WorkAd Team
Karenslyst Allé 4, 0278 Oslo, Norge

Ask about this offer

Kajetan Grobelny