Poszukiwany mechanik samochodów ciężarowych

WorkAd Team
Ref. no.: 73b6f5b397, published: 13.01.2021
Eikelia 19m, 1407 Vinterbro, Norwegia
Expires
22.02.2021
Craftsmen
Permanent job

Firma Uniqon As poszukuje 1 mechanika ciężarówki dla naszego klienta w Østfold. Będziesz pracować w warsztacie dużej firmy transportowej, gdzie wykonujesz zlecenia serwisowe i naprawcze na własnych ciężarówkach firmy. Musisz mieć doświadczenie jako mechanik ciężarówek, najlepiej Volvo i Renault. Praca zmianowa może mieć znaczenie.

Kwalifikacje:

  • Doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych.
  • Preferowana znajomość Volvo i Renault, ale inne marki też są istotne.
  • Musi mieć znajomość programu Tech-Tool i mieć dostęp do logowania z numerem M.
  • Musi umieć porozumiewać się w języku angielskim lub skandynawskim. Wyjątkowo można zaakceptować język polski, litewski lub rosyjski.

Pożądane są następujące kwalifikacje, ale nie są wymagane:

  • Wiedza spawalnicza: doświadczenie zawodowe może zrekompensować brakujące certyfikaty.

Oferujemy

  • Zróżnicowane zadania w różnych projektach
  • Dobre warunki płacowe oparte na doświadczeniu i kompetencjach.
  • Dobre systemy emerytalne i ubezpieczeniowe

Więcej informacji na temat stanowisk można uzyskać kontaktując się z osobą kontaktową pod numerem telefonu: +47 98 88 01 22

About company

WorkAd Team
Karenslyst Allé 4, 0278 Oslo, Norge

Ask about this offer

Kajetan Grobelny