Snekker, Stolarz poszukiwany

Bygg Service Kera AS
Ref. no.: 681fed3039, published: 30.04.2021
Oslo, Norge
Expires
30.05.2021
Construction
Permanent job

Bygg Service Kera AS to firma budowlana, dynamicznie rozwijająca się na norweskim rynku. Obecnie poszukuje pracowników w zawodzie cieśla/konstruktor

Jeśli chciałbyś pracować w naszym zespole, masz doświadczenie w zawodzie cieśla/konstruktor, zgłoś się do nas. Znajomość języka norweskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagana

Gwarantujemy umowę o pracę, świadczenia socjalne oraz stawki, które obowiązują na terenie Norwegii w budownictwie.

Wszystkie szczegóły do omówienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Serdecznie zapraszamy

Wymagania:

Doświadczenie jako stolarz
Dokładny, niezawodny i niezależny sposób pracy
Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku
Dobra znajomość języka norweskiego, polskiego lub angielskiego

Zadania:

Ogólne prace stolarskie i serwisowe
Stolarki i naprawy kuchni, szafy, drzwi, armatury, budowa domów
Instalacja i serwis okien

Jeśli jesteś stolarzem i szukasz pracy, skontaktuj się z nami, może to właśnie Ciebie szukamy

Snekker med erfaring ettertraktet.

Krav:

Mange års erfaring som snekker
Nøyaktig, pålitelig og uavhengig måte å jobbe på
Evne til å jobbe både i et team og selvstendig
Gjerne god kunnskap om norsk, polsk eller engelsk

Forpliktelser:

Generelt snekkerarbeid og servicearbeid
Dimensjoner og installasjon på stedet
Snekkerarbeid og reparasjoner av kjøkken, garderober, dører, beslag
Installasjon og service av vinduer

Hvis du er snekker eller tømrer og leter etter en jobb, kan du kontakte oss

About company

Strømsveien 223, 0668 Oslo, Norge

Ask about this offer

Joanna Czarnecka
96652661