Stolarz z doświadczeniem poszukiwany w Szwajcarii

WorkAd Team
Ref. no.: 356dc251a7, published: 24.09.2020
Otelfingen, Szwajcaria
Expires
24.10.2020
Construction
Permanent job

Klient to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie nowoczesnych usług personalnych w Szwajcarii. Firma jest obecnie pierwszym punktem kontaktu dla wielu wykonawców w przypadku braków kadrowych.
Jako niezależny w branży dostawca usług personalnych, obsługuje wiele firm odnoszących sukcesy we wszystkich obszarach gospodarki dzięki odpowiedniej, rzetelnej i dobrze wykwalifikowanej kadrze.

Stolarz z doświadczeniem poszukiwany. Wymagania:

  • Wieloletnie doświadczenie jako stolarz
  • Dokładny, niezawodny i niezależny sposób pracy
  • Umiejetność pracy zespołowej
  • Prawo jazdy kat. B E
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)

Obowiązki:

  • Montaż wysokiej jakości sprzętu kuchennego
  • Ogólne prace stolarskie i serwisowe
  • Wymiary i montaż na miejscu
  • Prace stolarskie oraz naprawy kuchni, szaf, drzwi, armatury
  • Montaż i serwis okien

Oferujemy:

  • Wsparcie kierownika projektu i osoby kontaktowej w Szwajcarii
  • Atrakcyjne zarobki wg szwajcarskiego taryfikatora
  • Mieszkanie i wsparcie przy aplikowaniu o pozwolenie na pobyt

Czy chciałbyś zmienić swoją karierę i wzbogacić ją o nowe doświadczenia? Czekamy na Twoje CV!

About company

WorkAd Team
Karenslyst Allé 4, 0278 Oslo, Norge

Ask about this offer

Kajetan Grobelny