Lubisz kierowac ludzmi na budowie? Szukamy Glownego Brygadzisty dla zespolu betoniarzy

WorkAd Team
Ref.nr: 41d2f8fb32, publisert: 30.09.2020
0579 Oslo, Norwegia
Utløper
04.11.2020
Bygg og anlegg
Fast jobb

Jako Glowny Brygadzista betoniarzy w Solid Entreprenør bedziesz odpowiedzialny za zarzadzanie swoimi pracownikami w taki sposob aby efektywnie wypelniali swoje zadania oraz dostarczali odpowiednia jakosc budowanych elementow. Twoim zadaniem bedzie rowniez zapewnienie plynnych i efektywnych zmian pomiedzy zespolami pracujacymi w systemie rotacyjnym. Poza tym oczekujemy Twojego zaangazowania w budowanie dobrej wspolpracy w zespole oraz z innymi fachami.

Typowe zadania Glownego Brygadzisty to:

- zarzadzanie swoim zespolem z naciskiem na:

- postepy prac zgodne z planem,

- delegowanie zadan,

- efektywnosc

- jakosc prac oraz dokumentacja spelnianych wymogow jakosci,

- BHP

- rozwoj pracownikow jesli chodzi o technike pracy

- kontrola rysunkow technicznych przed rozpoczeciem prac oraz informowanie pracownikow o ewentualnych zmianach

- zamawianie materialow u przelozonego, z wyprzedzeniem

- pomoc przy produkcji w razie potrzeby

Tryb pracy i miejsce pracy

Tryb pracy Glownego Brygadzisty to praca w normalnym wymiarze godzin, 7,5 godziny dziennie. Miejsce pracy to ktorys z naszych projektow, zlokalizowany w jednym z trzech regionow: Oslo, Romerike oraz Østfold.

Wymagania

Nasz idealny kandydat lubi zarzadzac ludzmi i motywowac swoj zespol oraz czerpie satysfakcje z osiaganych celow. Jest samodzielny, planuje prace efektywnie i z wyprzedzeniem oraz kontroluje wykonywane prace wzgledem planu. Wie, ze sukces nie przychodzi sam z siebie oraz ze gra zespolowa jest kluczem do dobrych rezultatow. Dba o przestrzeganie BHP na projekcie oraz nie boi sie wyrazic swojego zdania.

Od kandydatow oczekujemy:

- min. 3-5 letniego doswiadczenia na stanowisku brygadzisty betoniarzy

- znajomosci zasad planowania produkcji oraz dobrej znajomosci norm/czasow wykonywania operacji roboczych w fachu betoniarskim

- znajomosci jezyka polskiego

- znajomosci jezyka norweskiego lub angielskiego

Oferujemy stanowisko z mozliwosciami rozwoju w solidnej firmie, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz dobre srodowisko pracy. Zapraszamy do aplikowania, a w razie pytan zachecamy do kontaktu!

Kontaktperson Lukasz Wolski
Stillingstittel
Bemanningsleder
Telefon 970 95 085

Link do podania: https://www.finn.no/job/fulltime/ad.html?finnkode=192703100

Om arbeidsgiveren

WorkAd Team
Karenslyst Allé 4, 0278 Oslo, Norge

Spør om stillingsannonsen

Kajetan Grobelny